işinizde EBM Pazarlama Kullanımı İçin İpuçları

O zaman ilk öğrenmek zorunda birkaç şey vardır EBM pazarlama içine almak için arıyorsanız. O EBM şu anda çevrimiçi en popüler sitelerinden biridir çünkü birçok insan yapıyoruz şeydir. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi istiyorsanız aşağıdaki ipuçlarını okuyun. Eğer gerçekten müşteriler ve potansiyel müşterilerle ulaşmaya caddeleri çeşitli alabilir. Yalnızca hayal gücü ve eğitim olarak devre dışı bırakılmıştır ve bu makalede, en azından, ikincisi ile size yardımcı olacaktır. Eğer gerçekten müşteriler ve potansiyel müşterilerle ulaşmaya caddeleri çeşitli alabilir. Yalnızca hayal gücü ve eğitim olarak devre dışı bırakılmıştır ve bu makalede, en azından, ikincisi ile size yardımcı olacaktır.

CPA Network

Senin hayran kitlesi bir üyesi ile iddia etmeyin. Orada ürününüzü sevmiyorum bazı insanlar olabilir ve onlar olumsuz şeyler söyleyebilir. Bu tür durumlar da serin tutun. Üstesinden yolu insanlara o sizinle iş yapmak nasıl bir şey olduğunu iyi bir fikir verecektir.

CPA Network

Pazarlama kampanyasının bir parçası olarak sekmeleri kullanıyorsanız, en önemli sekmeler listenin ön olduğundan emin olun. Sekmelerinizin altında bir bağlantı "Düzenle" işaretli olan, bunu tıklayabilir ve ardından ön tür Tanıtımlar olarak en önemli sekmeler, yerleştirme, sekmelerini yeniden.

Sayfanızı güncellerken kalite odaklanmak emin olun. Güncellemeleriniz hiçbir değeri varsa, aboneler faiz hızlıca kaybeder. aydınlatıcı mesajlar ile müşterilerinizi eğitin. EBM Insights müşteri memnuniyetini artırmak için içine dokunabilirsiniz diğer bir araçtır.

CPA Network

Özel sekmeler yararlanın. EBM sayfa müşterileriniz için organize tutmak için sekmeleri kullanarak işinizde genel bir iyileşme bekleyebilirsiniz. Örneğin, bir yarışma size gidiyorsa bu konuda daha fazla bilgi almak için orada bir sekme olabilir.

Beğeniler elektrik faturanızı ödemez, hisse eve domuz eti getiremez ve yorumlar çalışanlarınızın maaşlarını ödemeyecek. Bunların hiçbiri doğrudan kar açmak yardımcı olur. Kolayca hiç bir EBM iş sayfasında yatırımı yapmadan CPA reklam, böylece diğer seçenekleri göz önünde ve ne kadar para onlar sizi yapabilirsiniz olabilir.

Her yerde bu makaleyi oku EBM sayfanızı tanıtın. Arkadaşlarınızın sayfalarında, blogunuzda, kişisel sayfasında, web sitenizde sosyal medya profiline bağlantısını paylaşın ve başka bir yerde aklınıza gelebilecek. Sayfanız alır daha poz, o kadar iyi işiniz içindir.

, Hiç, hiç EBM hayranları için ödeme asla! Hayranlarınızın sayfasında yapan ya da olmasın, ve sayfanızı kontrol etmeyenler var daha fanlar, kötü senin EdgeRank olacak eğer EBM söyleyebilir. Gerçekten ürünlerinde ilgilenen fanlar istiyorum, bu yüzden onları doğal olarak gelsin.

Sayfanızın bir hayalet kasaba haline izin vermez emin olun. Eğer sonrası hiçbir şey yoksa, sayfanıza gidin ve kullanıcıların yorumların gelmesini cevap. Bu insanlara aslında birey olarak o umurumda fikir verecektir ve sadakat sizin için önemlidir.

Yalnızca mevcut müşterileri hedeflemek "özel kitleler" kullanmak istiyorsanız. sizin için yararlı her ikisi de, dönüşüm oranınız bu taktiği kullanarak artacak ve kampanya maliyeti düşürecektir.

CPA Network

! açıklandığı gibi, EBM müşteri temas yoluyla sınırsız satış potansiyeli sunmaktadır. Bu tavsiyeler okuduktan sonra, hemen bu fikirleri kullanmaya başlamaya hazırdır. Hemen başlayın ve size farkına varmadan sonuçları görmeye başlayacak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *